Posted on Napsat komentář

Až vám přijde hvězdička

Doručení

Až budete mít hvězdičku doma, málem ji nejdřív nepoznáte. Dodáváme vám ji v plochém balení. Její jednotlivé paprsky budou naskládané na sebe a celá bude uložená v ochraném obalu. Může proto být bez problémů doručována poštou, aniž by jí hrozilo poškození. Hvězdu můžete kdykoliv podle potřeby složit zpět do plochého balení.

Složení hvězdičky

Dál není třeba nic lepit nebo složitě skládat. Stačí jednotlivé paprsky rozevřít – jako vějíř.

Až rozděláte ochranný obal, kromě hvězdy v něm najdete i plastový držák žárovky. Ten jednoduše složíte podle návodu a připevníte na objímku žárovky. Díky plastovému držáku je žárovka vždy ve středu hvězdy a chrání stínidlo hvězdy během doby svícení. Naše papírové světelné hvězdy jsou držiteli bezpečnostního certifikátu TÜV.

Zapojení

Přívodní kabel s vypínačem k rozsvěcení hvězd doporučujeme k hvězdičce přiobjednat přímo u nás, je ale samozřejmě možné použít i příslušenství vlastní.

V takovémn případě doporučujeme zvolit žárovkovou patici E 14. Pro hvězdičky by neměl být zdroj světla silnější než 40 W.

Ochranný kryt připevněný ke kabelu vložíte dovnitř částečně rozložené hvězdičky.

Složení

Jakmile máte zdroj světla uvnitř hvězdy, utáhněte pevně manipulační šňůrky (některé hvěydičky mají pro upevnění magnety) všité do konstrukce hvězdy. Ty zaručují stabilní a pravidelný tvar hvězdy.

Nakonec hvězdu zavěště na místo, které jste pro ni vybrali… Ať svítí a těší!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..